М'яке ліжко проти дерев'яного

М'яке ліжко проти дерев'яного

19.03.2021

Ліжко - це основний елемент будь-якої спальні, який дарує комфортний відпочинок, здоровий сон і дозволяє нарешті розслабитися після важкого робочого дня. Багато потенційні користувачі думають: купити дерев'яне ліжко або з обшивкою. Це не менш важливий параметр, ніж підбір матеріалу, рами, габаритів і матраца.

Переваги дерев'яної моделі

Дерев'яні конструкції приваблюють багатьох власників своєю надійністю, міцністю і естетикою. Через те, що практично вся така конструкція зроблена з дерева, вона служить довго і справно. Але є один мінус - обов'язкова регулярна заміна матраца кожні 2-3 роки. В іншому випадку він просяде і дерев'яні рейки починають розходитися або ламатися. В цілому дерев'яне ліжко при правильному догляді служить 15-20 років.

 

Фахівці рекомендують вибирати дерев'яні конструкції, виготовлені з дуба або ясена. Вони відмінно справляються з механічними пошкодженнями і можуть вписатися в будь-який інтер'єр. Якщо у кого-то алергія на пил, то дерево - то саме порятунок. Цей матеріал відрізняється електростатичними властивостями, тому на ній не затримується пил і людина не буде страждати від постійної алергії.

Переваги м'якого  ліжка 

Розробки з наповнювачем більшість потенційних користувачів підбирає через зручності і краси. Але якщо обшивка зіпсується через часу або домашнього вихованця, доведеться купувати нові меблі, оскільки вона не взаємозамінна. Як правило, виконана м'яке ліжко з металу або дерева.

 

Меблі покривають такими матеріалами:

  • Шкіра;
  • Тканина.

 

 Обшивка може бути, як штучної, так і натуральної, залежно від ціни самої позиції. Важливо правильно визначитися з типом наповнення. Фахівці рекомендують вибирати моделі, наповнені пружинними блоками або піною.

 

Що краще?

Немає єдиної думки щодо того, що купити: ліжко з дерева або м'яку. В кожному окремому випадку присутні свої нюанси і переваги. Якщо в приміщенні багато місця і вітається масив, то для домінування краще встановити м'які меблі. Якщо ж потрібна естетика і єднання з природою, варто підібрати дерев'яне ліжко з хорошим матрасом.