П'ять секретів вибору ідеальної подушки

П'ять секретів вибору ідеальної подушки

05.07.2021

П'ять секретів вибору ідеальної подушки

Людині важливо повноцінно відпочивати. Для цього йому необхідно правильно підібрати подушку для сну. Стреси, фізичні навантаження, недосипання та неправильний режим харчування негативно позначаються на загальному стані здоров'я. Правильно підібрана подушка забезпечить комфорт, відсутність дискомфорту в шиї або спині. Однак, перед тим як її купити, необхідно врахувати деякі нюанси.

Особливості вибору подушки

Якщо вас цікавить, як вибрати подушку, слід звернути увагу на такі моменти:

  • Наповнювач. Раніше перевагу віддавали гусячому пуху, овечої вовни, а також цілющим травам. Цей матеріал добре вбирає вологу та пропускає повітря. Однак, такий наповнювач може викликати алергію та протипоказан маленьким дітям. Синтетичні матеріали антиалергенних, довговічні і зручні у використанні. Такі вироби можна прати і чистити при високій температурі.
  • Чохол. Перед покупкою необхідно врахувати матеріал, з якого зроблений чохол. Для синтетичного наповнювача підійде будь-яка тканина. Шви повинні бути якісно оброблені, не повинно бути ниток та не прошиті ділянок.
  • Форма та розмір виробу. Ці показники будуть залежати від обраного комплекту для ліжку. Подушка може мати будь-яку форму: круглу, квадратну, в формі валика. Головне, щоб людині було комфортно на ній спати. До вибору ортопедичних виробів слід підходити серйозно. Вони допомагають впоратися із захворюваннями спини та шиї.
  • Висота. Підбирати виріб необхідно з урахуванням пози, в якій спить людина. Якщо він вважає за краще спати на спині, то виріб повинен бути середньої товщини. Це гарантує природне положення шиї та хребта, а також забезпечує нормальний кровообіг та розслаблення м'язів. Тонкі подушки підходять людям, які вважають за краще спати на животі.
  • Жорсткість. Ця величина залежить від габаритів виробу, типу наповнювача та ступеня набивання. Фахівці рекомендують підбирати в міру твердий та в міру м'який виріб, який здатний забезпечити комфортне положення людини під час сну.

Якщо ви не знаєте, як вибрати подушку, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину. Вони допоможуть підібрати виріб, який задовольнить запити покупця. У каталозі представлені товари з натуральним та синтетичним наповнювачем. Людям з алергією необхідно придивитися до гіпоалергеного матеріалу. Якщо виникли питання, менеджери із задоволенням на них дадуть відповідь.