о нас

Homenest вважає, що кожен повинен жити в будинку, який йому подобається. Завдяки технологіям та інновацій Homenest всі покупці можуть швидко і легко знайти саме те, що їм потрібно, з величезної кількості дерев * яні меблів, декору, товарів для дому та затишку, посуду і безлічі інших аксуссуаров. Прагнучи радувати своїх клієнтів на кожному етапі шляху, Homenest заново винаходить то, як люди роблять покупки для будинку - від вибору продукту на сайті до кінцевої доставки.

Інтернет надав виробникам величезну можливість стимулювати додаткове зростання доходів і залучити нових і постійно зростаючих клієнтів. Ми дозволяємо нашим постачальникам успішно використовувати цей ріст, працюючи в тісному контакті з ними для захисту і просування їх бренду, доповнення існуючих каналів роздрібної торгівлі та забезпеченням безперебійної логістики і комунікацій. Ми розуміємо важливість гнучкості і адаптуємо наш підхід до конкретних потреб наших постачальників.

Ви шукаєте меблі для дому? Чудово, що пошуки привели вас на наш сайт! Ми раді представити вам меблі на покоління. Столи, стелажі, буфети, комоди, ліжка з натурального дерева зроблять ваш будинок або квартиру набагато затишніше. Також, тумби, стільці, лави і табурети додадуть стилю вашої кухні, їдальні або спальні.

  • Якість
  • Практичність
  • Функціональність
  • Краса
  • Зручність
  • Універсальіость
  • Індивідуальіость

На нашому сайті представлені ортопедичні матраци італійської фабрики Magniflex, які прослужать вам більше 15 років. Купити безпружинні матраци можна зі знижкою у нас на сайті під час сезонних акцій, Black Friday та під час розпродажу виставкових взірців.

Підписатися на розсилку

Категорії товарів, які вам сподобаються

Зручні меблі та стильні аксесуари створюють затишок, тепло та бажання швидше повертатись додому

БЛОГ

Усі новини