ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Оформити замовлення можливо через кошик замовлень або зателефонувавши нам на один із зазначених контактних номерів. Всі оформлені інтернет заявки в обов'язковому порядку підтверджуються менеджером. При підтвердження заявки уточнюється: найменування продукту, характеристики, колір, вартість і кількість, щоб уникнути непорозумінь.

Умови доставки та оплати у Львові:

При купівлі меблів оплата здійснюється в любому з магазинів HomeNest. Після внесення платежу наші кур'єри доставлять замовлення за вказаною Вами адресою і у зручний для Вас час.

Доставка здійснюється протягом 3-4 днів в залежності від наявності товару на складі.

Умови доставки та оплати по регіонах:

Час і дату доставки товару у Ваше місто уточнюйте при оформленні замовлення. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами служби доставки, монтаж та підйом меблів обговорюється індивідуально. Для відправки замовлення потрібно внести передплату, сума передплати розраховується з кожним клієнтом індивідуально.

Відправлення здійснюється протягом 3 днів в залежності від наявності товару на складі.

Гарантія:

При отриманні замовлення настійно рекомендуємо перевірити цілісність, комплектність і відсутність дефектів товару. Обмін або повернення товару здійснюється протягом 14 днів з дня набуття, за умови, що:

  • початковий товарний вигляд збережений, відсутні сліди експлуатації: подряпини, сколи, потертості і т. п .;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • збережена комплектність товару і не порушена цілісність упаковки.

Гарантія не надається у разі порушення умов експлуатації. Пошкоджену частину меблів можливо замінити за Ваш рахунок.

Відтінок кольору може відрізнятися в залежності від партії товару, також можуть бути незначні відмінності відтінку кольору різних деталей одного виробу. Дані відмінності не вважаються шлюбом і пояснюється це технологічними особливостями виробництва. Характеристики, комплектація і колірна гамма товару можуть бути змінені виробником залежно від серії поставки, без попереднього повідомлення.

Підписатися на розсилку

Категорії товарів, які вам сподобаються

Зручні меблі та стильні аксесуари створюють затишок, тепло та бажання швидше повертатись додому

БЛОГ

Усі новини